KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424419
nr 1442 4419
Gun Björkqvist. Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 118x68cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:31:50
150 kr
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr